Anasayfa / KURUMSAL TANITIM / Kalite Politikamız

kalitepolitikamiz
LOGO

Sigma Beton olarak içinde bulunduğumuz grup firmalarının ve talepte bulunan diğer kuruluşların beton ve beton bileşenleri deneylerinin; güvenilir , doğru ve kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde gerçekleştirmek laboratuarımızın taahhüdüdür.
 
Oluşturduğumuz TS EN ISO 17025 kalite güvence sistemi deney sonuçlarımızın hatasız kesin ve güvenilir olmasını güvence altına almaktadır.

Sigma Beton olarak deney hizmetini her zaman müşteri ile mutabık kalınan şartlarda ve öncelikli uluslar arası kabul görmüş metotlarla , TS EN ISO 17025 standartlarına uygun olarak vereceğimizi taahhüt ederiz.
 
Kalite sistemimiz gereği , standardın öngördüğü başta Kalite El kitabı olmak üzere diğer tüm dokümanlar yayınlanarak uygulamaya konulmuştur.
 
Deneylere katılan tüm personelin bu dokümanları öğrenmeleri ve deney çalışmalarını bu dokümanda yazılı politika usul ve esaslara göre yürütmeleri zorunludur.
 
Akreditasyon kapsamımızın genişletilmesi ve sürekli iyileştirme faaliyetleri hedeflerimiz arasında olacaktır.
 
Sigma Beton personeli teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek destekleyici eğitimlerle ilgilerini en üst seviyede tutup çalışmalarını bu yönde geliştirmek ilkelerimizdendir.

turklab
LOGO
turkak_yeni
tse
turklab1